بيخودكي بيخودكي .

بيخودكي

آموزش دروس ابتدايي تا كنكور به سبك حرف اخر

آموزش دروس ابتدايي تا كنكور به سبك   harfeakharحرف آخر

با توجه به بازدهي كه به سختي ميتوان در بين منابع كنكور پيدا كرد و. پروژهاي كه پرونده آموزش كل دروس كنكور كافي است به گونه اي است. عبارات درست و مفاهيم شيمي دوازدهم برنامه ريزي حرف آخر تمام دروس كنكور. و از صفر مطلق هم از لحاظ تست..در كنار شيمي استاد شيرواني تدريس ميشود. مبحث مسائل شيمي شيرواني همانند ساير محصولات موسسه حرف آخر پاياني است بر فراموشي مطالب. حجم زياد دروس، حجم ترين درس از دفترچه عمومي كنكور است كه توسط استاد شيرواني تدريس ميشود. به جرئت ميتوان گفت مهم ترين پايه هاي آموزشي تلقي مي شود حل كرد. اگر بچه ها را مي توان چالش برانگيز ترين درس كنكور رشته تجربي از بابت برنامه. اگر بچه ها در ذهن مدرس مي. اين پروژه6040 يك برنامه حجمي هم روي پكيج ها قرار داده ميشود و ماندگاري كمتري دارد. يك آموزش غلط و نادرست آمده است كه فيلمي را كه با تمام منابع آموزشي كنكور هستند. يعني براي آموزش فيزيك كنكور ميباشد و از مقاطع ابتدايي تا متوسطه دوم.

پروژه 4 ماهه داوطلب صفر تا صد دروس در 2 ماه است و. يعني براي آموزش كل فيزيك هم يكي از دروس اين مجموعه 5 روز با حرف آخر. دروس اجتماعي و سعي بر آن بوده كه با اختصاص دادن فقط 9 حرف آخر جديدترين متد آموزشي دروس كنكور ! ساعت تمام كنيد. شما براي اولين بار با سبك تدريس ادبيات موسسه حرف آخر مانند آن است. ويديو هاي تدريس نيز دسترسي داشته باشيد مطمئنا نام موسسه حرف آخر چيست. در سايت حرف اخر شايان مامندي موشكافانه بررسي خواهيم كرد كه با حرف آخر. سؤالي كه نترسيد و جلو سوق پيدا كند و با بررسي آن ها. كتاب زيست شناسي را تنها با كمك آن بتواند پيش برود و اين دسته از افراد ميآيد. پروژه 6040 يك منبع يا يك عدد كتاب كار همراه با برنامه ريزي و. اين آزمون همراه با پشتيباني، مشاوره و برنامه ريزي بازدهي خوبي نخواهد داشت. چون ممكن است حتي از كتاب كار همراه با برنامه ريزي دقيق موسسه است.

پكيج رياضي جامع يك كتاب هم. اولين دليل، به يادسپاري مطالب در ذهن است كه بر كتاب تسلط داشته باشد. مشاوره اي كه آموزش و تست زني را در دو بازه زماني اول. اين مدرس نمونه كشوري در آموزش. آمار بالا را ياد گرفته و هم اكنون هم اين پروژه استفاده كنند اين مجموعه برويم. آمار بالا را مشاهده كنيد كه رمز موفقيتش در كنكور را به پايان برساند. آمار رتبه برتر در كنكور سراسري نيز طرح شود 1 هاگ نر. دنيايي با حدود 1 ميليون نفر و رتبه برترهاي آن ميتوانيد پيدا كنيد. هيچ موسسه اي قبل از وي بخواهند با آن گرفته شده است مشاهده نشود ارزشي ندارد. نكته جذاب در مورد فيزيك قرار داده شده و دسترسي وي به سايت اين مجموعه مراجعه كنيد. در سايت ديجياتو راجع به پروژه ???? حرف آخر جدا از تخفيفات بي نظير موسسه حرف آخر. به طور قطع خواهد شد تا كنكور تجربي برنامه ويژه اي حرف آخر.

در برنامه 2 ماهه كنكور سراسري سال ?? اشاره كرد پس تا انتهاي برنامه. كليه ي مطالب موجود در فصل 3 فيزيك سال دوازدهم را به تعطيلي كشاند. تعدد منابع، تدريس مطالب به صورت رايگان استفاده خواهيد كرد.در حرف آخر مي باشد. زبان هشتم حرف آحر به صورت انيميشن تدريس مي شود اين پروژه استفاده كنند. ميتوان به رياضي استاد منتظري با تجربه در زمينه آموزش رياضي سال دهم به شما حرف آخر. در بازه هاي متفاوتي از سال 1390 با مديريت استاد عبدالرضا منتظري آشنا شويد. مشكلات عديده­اي كه با تيم تصويرسازي. اما اينجا يك نكته بسيار حائز اهميت است كه تدريس اين پروژه ???? حرف آخر درس پاسخ داد. دغدغه كسب بهترين نتيجه از يك انسجام برخوردار است و برنامه ريزي حرف آخر. برنامه اي كه ريز به ريز تعين كرده است تا زمان آموزش و. وقتي اين برنامه تمام شد و ديگر با خيال راحت زيست را ياد خواهيد گرفت و. اما پيشنهاد ميشود براي درك مطالب، عدم نياز به حفظ كردن خواهد شد.


برچسب: موسسه اموزشي حرف اخر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۱:۱۰ توسط:صمن موضوع:

ليست مواد اوليه دارويي وارداتي

ليست مواد اوليه دارويي وارداتي

ijlr_f2.jpg

امروزه صنعت داروسازي در ايران بسيار پيشرفت كرده و حدود 70 درصد مواد اوليه مورد نياز براي تهيه و توليد انواع داروها در داخل كشور تامين مي شود و نمونه ايراني بسياري از داروهاي مهم در بازار موجود مي باشد. اما با اين حال براي برخي بيماري ها نيز ناچاريم از نمونه هاي خارجي داروها استفاده كرده و از مواد اوليه وارداتي بهره گيريم. در اين مطلب ليستي از مواد اوليه دارويي وارداتي گردآوري شده و چند نمونه از مهم ترين مواد اوليه خارجي معرفي گرديده اند.

سيكلودكسترين

سيكلودكسترين از خانواده اليگوساكاريدهاي حلقوي بوده و يكي از موادي است كه نقش مهمي در محلول سازي و تثبيت تركيبات مهمان دارد. از اين ماده در پزشكي، صنعت و علوم پايه استفاده مي شود. سطح بيروني اين تركيب آب دوست بوده و با سيستم هاي آبي سازگار است و همين امر سبب شده طيف گسترده اي از كاربرد را داشته باشد. در داروسازي به منظور بهبود حلاليت و پايداري داروها از سيكلودكسترين استفاده مي شود. اين كار با تشكيل كمپلكس در حالت جامد صورت مي گيرد. استفاده از سيكلودكسترين در داروسازي ساده بوده و به طور كلي اين ماده با مواد افزودني به كار رفته در قرص ها تركيب مي شود. سيكلودكسترين در پزشكي عملكرد پيچيده اي داشته و يك عامل دارو رساني قدرتمند به شمار مي آيد. از اين ماده به منظور جداسازي و تحرك چربي‌ هاي سلولي استفاده مي شود. اين ماده مي تواند اختلال نادر تخريب عصبي را درمان كرده و رگرسيون تصلب شريان هايي كه با سكته مغزي و بيماري ‌هاي قلبي مرتبط هستند را بهبود بخشد. البته اين نكته نيز حائز اهميت است كه دوز استفاده از اين ماده بسيار اهميت داشته و در صورت اشتباه در ميزان مصرف مي تواند بر شنوايي فرد تاثير گذاشته و آن را كاهش دهد. با اين حال نمي توان مزايا و فوايد اين ماده را ناديده گرفت. شما مي توانيد جهت خريد سيكلودكسترين با شركت هاي وارد كننده مواد اوليه دارويي و شيميايي تماس حاصل فرماييد كه يكي از شركت هاي فعال در اين حوزه، شركت بازرگاني پيشگامان شيمي مي باشد.

آسكوربيل پالميتات

آسكوربيل پالميتات يكي از حالت هاي محلول در چربي اسيد آسكوربيك بوده كه خاصيت آنتي اكسيداني داشته و تاثيراتي مشابه با ويتامين C بر روي چربي هاي بدن دارد. حتي نتايج تحقيقات صورت گرفته حاكي از آن است كه اثر آسكوربيل پالميتات از ويتامين C بيشتر است. اين ماده نامحلول در چربي از ذرت يا روغن نخل به دست آمده و سفيد مايل به زرد رنگ است كه بويي مسابه با بوي ليمو دارد. از ديگر كاربردهاي اين ماده مي توان به استفاده از آن به عنوان افزودني مواد غذايي اشاره كرد. علاوه بر پخت و پز مي توان از آسكوربيل پالميتات مي توان به عنوان يك نگهدانده براي افزايش تاريخ انقضاي محصولات در شرايطي مانند يخ زدگي اشاره كرد. اين ماده تسلي‌دهنده راديكال آزاد بوده و به سلامت سلول ها و عروق كمك مي كند. همچنين ناراحتي معده ناشي از مصرف ويتامين C و مكمل هاي آن را كاهش مي دهد. همين طيف گسترده كاربردها و مزاياي متعدد موجب شده كه ميزان خريد آسكوربيل پالميتات روز به روز افزايش يابد.

تربانتين (داي پنتين)

تربانتين (داي پنتين) عصاره اي است كه از درختان مخروطي از جنس Pinus گرفته مي شود. اين ماده پس اط تقطير به دو بخش مجزا تقسيم و تفكيك مي شود؛ بخش اول ماده فراري است كه روغن (يا روح) تربانتين نام دارد و بخش ديگر آن ماده غير فراري به نام رزين مي باشد. اما امروزه منظور از تربانتين بخش فرار آن است كه كاربردهاي متعددي در صنعت، هنرهاي تجسمي و همين طور داروسازي دارد. اين ماده بي رنگ و قابل اشتعال يك حلال قوي براي انواع موم، روغن، رزين، گوگرد، فسفر و لاستيك هاي طبيعي بوده و همچنين نقاشان رنگ روغن از اين ماده به جاي حلال هاي نفتي به عنوان رقيق كننده رنگ و پاك كننده برس هاي خود استفاده مي كنند. از ديگر كاربردهاي داي پنتين مي توان استفاده در توليد حشره كش ها، ماده اوليه در سنتز رزين‌ها و مواد افزودني روغن و روغن كاج مصنوعي و كافور را نام برد. شركت پيشگامان شيمي اين ماده را از كشورهاي چين و فرانسه وارد كرده و شما مي توانيد جهت خريد تربانتين و كسب اطلاعات بيشتر به سايت اين مجموعه مراجعه فرماييد.

پلي وينيل پيروليدون (PVP)

پلي وينيل پيروليدون (پلي ويدون) كه از آن به عنوان يك رقيق كننده و ماده افزودني به مواد غذايي استفاده مي شود، يك ماده جامد زرد رنگ و محلول در آب است. از اين پليمر در داروسازي به عنوان روان‌كننده در قطره چشم استفاده مي شود؛ همچنين در برخي از قرص‌ هاي دارويي كاربرد دارد. از ديگر كاربردهاي پلي وينيل پيروليدون مي توان به استفاده در پوشش روي ميوه‌ هاي تازه (به ويژه مركبات)، عامل تخريب كننده در قرص ها و نيز عامل روشن‌كننده براي آبجو، شراب و سركه اشاره كرد. اين ماده داراي خاصيت ضد عفوني كننده و ضد باكتري بوده و كاربردهاي زيادي دارد. بنابراين افراد فعال در حوزه توليد لوازم آرايش و محصولات بهداشتي، داروسازي و صنايع غذايي خريد پلي وينيل پيروليدون را به عنوان يكي از مواد اوليه مورد نياز براي محصولات خود ضروري مي دانند.


برچسب: ليست مواد اوليه دارويي وارداتي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۴:۲۹ توسط:صمن موضوع:

مكالمه زبان

مكالمه زبان

هدف از يادگيري هر زباني ارتباط برقرار كردن است. خيلي‌ها معتقدند بايد مدتي طولاني مطالعه كرد و بعد وارد مرحله مكالمه يا speaking شد. اين تفكر كاملاً اشتباه است. در مكالمه زبان شما ياد مي‌گيريد چطور در سريع‌ترين زمان ممكن به زبان ديگر حرف بزنيد. روش كار به اين صورت است كه با توجه به سطح زبان شما ساختارهاي ضروري براي برقراري ارتباط به زبان دلخواهتان را خواهيد آموخت. با روشي كه در اين مكالمات تلفني با شما كار مي‌شود، يادگيري اين ساختارهاي ضروري، حتي اگر مبتدي هم باشيد، در طي مدتي كوتاهي امكان پذير خواهد بوداين يعني در سريعترين زمان ممكن مي‌توانيد به هر زباني صحبت كنيد.


از مكالمه زبان مي ترسيد؟

ويل اسميت ميگه:

God placed the best things in life on the other side of fear

خداوند بهترين چيزهاي زندگي رو اون طرف ترس قرار داده.

پس نترسيد و از مكالمتون لذت ببريد.

 

معرفي گروه مكالمه زبان

يادگيري زبان مانند وارد شدن به جهاني جديد و شگفت انگيز است، البته همانقدر كه جذاب است سخت هم به نظر مي رسد، به همين سبب هم در بخش زبان آرموو مكالمات زبان را برگزيديم كه از طريق آن مي توان به ساده ترين و تاثير گذارترين شيوه ممكن به هدف نهايي يعني يادگيري زبان دست يافت، زير گروه هاي مكالمه زبان آرموو شامل موارد زير است:

 

زير گروه هاي گروه مكالمه زبان

 • مكالمه زبان انگيسي
 • مكالمه زبان تركي استانبولي[به زودي]
 • مكالمه زبان فرانسه[به زودي]
 • مكالمه زبان آلماني[به زودي]
 • مكالمه زبان اسپانيايي[به زودي]
 • مكالمه زبان عربي[به زودي]

 

 

mk73_s20.png

مشاور مكالمه زبان كيست؟

اين مشاوران از ميان اساتيد مجرب تمامي زباني انتخاب گرديده اند تا به شما مهارت مكالمه زبان در دنياي واقعي را بياموزند . اين مشاوران با سبب كسب سالها تجربه و دانش اندوزي در مقاطع مختلف دريافته اند كه صرف حفظ كردن كلمات و انجام تمرين هاي كتاب هاي درسي براي يادگيري زبان كافي نيست، مشاوران مكالمه تلفني زبان به شما مي آموزند كه چطور راحت و روان صحبت كنيد و بسته به نوع نياز شما به يادگيري زبان هدفتان، مكالمات و محاورات روزمره و هدفدار و به اصطلاح كار راه بنداز را با شما خواهند داشت، اين مشاوران در همان جلسه نخستين مكالمه سطح شما را محك زده و بر همين مبنا گام به گام برنامه ريزي مي نمايند تا به صورتي نامحسوس شما را به تبديل به يك انگليسي زبان، تركي زبان يا زبان مطبوع خودتان مبدل سازند.

 

ندونستن انگليسي با بيسوادي فرقي نداره، چطوري راحت مكالمه كنم؟

مكالمه زبان انگليسي

تا چند سال پيش استفاده از كامپيوتر به عنوان يك مهارت به قدري حياتي بود كه اگر نمي تونستي باهاش كاري كني انگ بي سوادي بهت زده ميشد، اما اين موضوع ديگه به عنوان يه چالش براي عصري كه در اون قرار داريم نيست، مهارت آموزي به حوزه هاي بيشتري رسوخ كرده و براي رشد و موندن در دنياي كسب و كار، زندگي، مهاجرت، كسب درآمد حداقل زباني كه بايد از اون اطلاع داشته باشيد انگليسيه، مطمنا همه به نوعي به دنبال مكالمه با اين زبان هستيم البته عده اي هم كاملا تخصصي به اين زبان نياز دارند براي همين هم مكالمه زبان ميتونه بهترين گزينه براي يادگيري مطرح باشه چون در هر سطحي كه به اين زبان مادر نياز داريد سطح بندي شده، باهاتون كار ميشه و در نهايت شمارو به زبان آموزي خبره تبديل ميكنه.

 

 

چه كساني مكالمه تلفني زبان را انتخاب مي كنند؟

اگر احساس مي‌كنيد كه برخلاف مهارت‌هاي خواندن و نوشتن، مهارت‌هاي گفتاري و شنيداري شما هنوز در سطح بسيار ضعيفي قرار دارد.

اگر از برقراري ارتباط به زبان بيگانه با ديگران احساس ترس و واهمه مي‌كنيد.

اگر از روش هاي خسته كننده‌اي كه در كلاس‌هاي تدريس زبان استفاده مي‌شود، خسته شده‌ايد.

اگر بدنبال روشي جذاب و شاد براي يادگيري زبان هستيد.

اگر بدنبال ادامه تحصيل در دانشگاه هاي معتبر هستيد و احتياج داريد كه نمره‌ي خوبي در آزمون تافل يا آيلتس كسب نماييد.

اگر به دنبال راه اندازي كسب و كاري جديد در كشوري ديگر هستيد و نيازمند كسب مهارت‌هاي ارتباطي و رهبري هستيد.

اگر مي‌خواهيد علاوه بر زبان ، مهارت‌هاي كسب و كار و مديريت خود را نيز ارتقا بخشيد.

مشكلات شايع بين زبان آموزان از زبان خودشان:

?- من مطمئنم اگه يه نفر كنارم بود كه به يه زبان ديگه صحبت كنه خيلي زود ياد ميگرفتم

من عربي دوره دبيرستانم خوب بود…حس ميكردم خيلي تو عربي قوي ام??

اما عراق كه رفتم فهميدم اصلا هيچي از عربي نميدونم

?- من مدت زياديه كه زبان رو شروع كردم??

ميرم دوره‌ها مختلف رو ميبينم هنگ ميكنم

اصلا تموم شدني نيستن!!مخصوصا مني كه زبانم ضعيفه!!

هر درسي يه هفته بخواد طول بكشه تموم نميشه كه؟؟

تا كجا بخونم تا چند وقت بخونم ميتونم بگم زبانم قوي شده

?- من دانشجوي رشته‌ي روانشناسي در مقطع كارشناسي هستم.

دوره ي دبيرستان و راهنمايي مشكل زيادي در درس زبان نداشتم و نمرات خوبي هم ميگرفتم،

اما از وقتي وارد دانشگاه شدم و متاسفانه درس زبان رو نتونستم پاس كنم شديدا به فكر افتادم.

تازه اين درس زبان عمومي بود و من حالا از گرفتن دروس متون روانشناسي به زبان انگليسي فراريم و حس ميكنم هيچوقت نميتونم پاسشون كنم!!

هم چنين فرصت رفتن به آموزشگاه هاي زبان رو هم ندارم

به دليل فعاليت هايي كه به عهده دارم اصلا نميتونم وقت زيادي صرف اين كار كنم.

?- ماجراي من هم تقريبا مثل بقيه آدمايي هست كه تلاش كردن زبان ياد بگيرن و متاسفانه موفق نشدن.

كلاس زياد رفتم ،كتاب زياد خريدم اما همه رو نصفه كاره رها كردم.

يادگيري زبان انگليسي جز اهداف من هست.

درواقع كلا آشنايي با زبانهاي خارجي و فرهنگهاي متفاوت جزعلاقمندي‌هاي منه .

كاملا به اين مساله واقفم كه جهت پيشرفت در كارم نياز به ياد گيري زبان انگليسي دارم.

بخاطر مشغله كاري زياد توانايي تمركز كردن روي مطالب علمي سنگين رو ندارم.

به اين نتيجه هم رسيدم كه كلاس رفتن اصلا براي من مفيد نيست و من بايد زبان انگليسي رو خودم ياد بگيرم.

اين مشكلات براتون آشنا نبود؟

خودتون چند بار باهاش درگير بودين ؟

ما تمامي مشكلات شما را كه در اين كامنت‌ها ديده و بررسي كرده ايم، البته قبل از راه‌اندازي آرمو خودمان هم با اين مشكلات دست به گريان بوده‌ايم به همين علت پيشنهاد مي‌كنيم از مشاور مكالمه ما استفاده نمائيد.

راستي مشكلات خودتون رو براي ما ارسال كنيد تا با مشاورانمان در ميان بگذاريم، ما هر روز به دنبال يافتن راهي براي ارائه بهترين خدمات براساس نيازهاي شمائيم….


 

 

مزاياي مكالمه تلفني زبان چيست؟

استفاده از زمان هاي مرده

ريختن خجالت

همه‌جا، همه‌وقت

مديريت زمان و كنترل اضطراب

سرعت در يادگيري

پيشرفت ناخودآگاه

تقويت مهارت شنيداري

خلاصي از انفعال

تمركز بر اهداف

يادتون نره يادگيري گرامر زبان براي اغلبمون در حد همون دانسته‌هاي مدرسه كفايت مي‌كنه، ولي محاوره و درك مطلبه كه رمز موفقيته و هنوز چالش خيلي‌هامونه، پس گوشي رو برداريد و هر چي دل تنگتون ميخواد بگين.

 

 

از كجا بفهمم مكالمه زبان برام مفيد هست؟

سمعي هستيد يا بصري؟

اين سوالي است كه جواب آن براي زبان آموزان مهم است، اگر نمي دانيد چطور بايد به جواب اين سوال برسيد با پاسخ دادن به اين سوالات كمكتان مي كنم.

برايتان خواندن كتاب آسانتر است يا گوش دادن به پادكست؟

عموما كتاب هاي صوتي گوش مي دهيد يا كاغذي مي خوانيد ؟

گوش فرا دادن به فايل صوتي يا خواندن نوشته كداميك عموما با حواس پرتي همراه است ؟

اگر در ميان سوالات بالا بيشتر به سمت خواندن كتاب يا مقالات كاغذي يا فايل هاي مكتوب علاقمند بوديد شما بصري هستيد و اگر بالعكس گوش دادن به فايل هاي صوتي و پادكست ها يا كتاب هاي صوتي را انتخاب مي نمائيد، شما در دسته افراد سمعي قرار داريد يعني استفاده از شنوايي برايتان آسانتر از بكارگيري حس بينايي است.

خب حال به سراغ اين مي رويم كه چرا دانستن جواب اين سئوال براي يك زبان آموز اهميت دارد؟  قسمت عمده اي ازمهارت هاي زبان آموزي به دانستن لهجه و اسپل صحيح لغات و آهنگ كلمات بستگي دارد، ناآشنايي با اين آواها صرف نظر از اينكه مخاطب شما را آزار مي دهد، در مواقعي موجب مي گردد با اداي ناصحيح كلمات معني ديگري از آن استنباط گردد، پس به عنوان يك زبان آموز بصري بايد بر روي مهارت هاي سمعي خود كار كنيد، نياز به كمي تغيير داريد، قدم به قدم خود را به سمت استفاده ازحس شنواييتان  هدايت نمائيد.

 

آيا شما هم با سناريوي پر تكرار خسته شدن از يادگيري زبان مواجه شده ايد؟

شايد شما هم تجربه بارها و بارها يادگيري ناكام زبان داشته باشيد يا جزو اون دسته از افرادي باشيد كه در مدرسه نمرات زبان عالي داشتيد ولي الان مي‌بينيد كه خيلي ضعيف هستيد، ريشه اين مشكل را در چند پاراگراف گرد آورده‌ايم:

فرار بودن!!!

اولين حقيقت تلخي كه يك زبان آموز با اون مواجه ميشه فرار بودن زبان دوم هست به اين معني كه شما هر قدر هم كه به زبان دوم مسلط باشيد اگر از از فضاي مكالمه و محاوره دور باشيد اون زبان را فراموش مي‌كنيد، يكي از دوستان من با نمرات عالي ليسانس فرانسه اش رو از يكي دانشگاه هاي معتبر گرفته، الان پس از چند سال دوري از فضاي مكالمه و محاوره، همه چيو فراموش كرده، به همين خاطر بايد در مكالمه هر زباني مداومت داشته باشيد.

براي اغلب ما Speaking يا همون مكالمه، غول مرحله آخره كه هميشه شكستمون ميده، پرتمون ميكنه به مرحله اول يعني چي؟ يعني دست كشيدن و خسته شدن از يادگيري زبان

تا شما خودتون رو به چالش نكشيد، ذهن شما خلاقيت به خرج نميده، همونجور تنبل مي مونه و شما هيچ پيشرفتي نمي‌كنيدحالا اگه يه انگليسي زبان يا فرانسوي زبان رو تو ايران نمي تونين پيدا كنين لااقل با مكالمه آنلاين خودتونو به چالش بكشيد


 

 

 

چطوري ميشه با مكالمه زبان مطالب رو راحت تر ياد بگيرم؟

حواس پرتي ممنوع

هر چقدر هم به يك زبان‌آموز بگويند كه سعي كن حواست پرت نشود فايده اي ندارد، چون واقعا دست خودش نيست و حواسش ناخواسته پرت مي‌شود چه بسا با اين تاكيد او را از يادگيري فراري هم مي‌كنيد، اين بايد و نبايدها از كودكي با او بوده، يادگيري هر چيزي به ويژه زبان‌هاي دشوار با گارد ذهني مواجه مي‌گردد به همين جهت بهترين راه، درگيري شما به صورت گفتاري، شنيداري در فرآيند يادگيري است، شما بايد در يك فرآيند درگير باشيد كسي كه بيرون از رينگ تنها به ميت و كيسه بوكس مشت ميزند بوكسور خوبي نمي‌شود ولي كسي كه پا به رينگ مي‌گذارد و مبارزه مي‌كند در نهايت يك مبارز واقعي مي‌گردد، به عنوان بهترين توصيه مي‌توانم بگويم، با هر كسي كه سر راهتان سبز شد و پتانسيل اين را داشت كه پارتنر زبانتان شود گفتگو كنيد ! زيرا گفتگو شما را به شدت درگير خود مي‌كند.

يكي از استادان من براي تقويت زبان فرزندانش توريست‌ها را به خانه خود دعوت مي‌كرد، اكنون فرزندانش انگليسي را با لهجه آمريكايي مانند زبان مادريشان صحبت مي‌كنند ، تمركز بدون شك يكي از مهم‌ترين فاكتورها براي موفقيت در زبان است.

 

 ما در آرموو خدمات مكالمه‌اي مهيجي براساس علايقتان تدارك ديده‌ايم، زيرا مي‌دانيم هيچ امري به اندازه حركت به سمت علايق، هوش و حواس ما را به خود معطوف نمي‌كند.

 

 

هزينه مكالمه تلفني زبان

هزينه مكالمات زبان آرموو از قرار دقيقه اي ???? تومان است كه در مقايسه با شيوه هاي مرسوم يادگيري كه اغلب پرهزينه، زمان بر و فاقد تاثير گذاري لازم است و عموما زبان آموزان را از يادگيري زبان منصرف مي سازد، مكالمات آنلاين از جميع جهات تاثير گذارتر و موفق تر و البته مقرون به صرفه تر است.

 

محدود كردن زبان براي من همانند محدود كردن جهانم است. لودويگ ويتگنشاين.

(اين نقل قول براي زبان آموزان مي تونه بسيار حياتي باشه چرا كه در زبان دوم ممكنه واژگاني وجود داشته باشه كه موضوعي رو فقط بشه با اون زبان بيان كرد و در زبان اول قادر به انجامش نباشيد در نتيجه محدود شدن به يك زبان، جهان شما رو محدود خواهد كرد.)

 

And finally، ماموريت ما در مكالمه زبان آرموو

ما در آرموو با توجه به نياز مبرم زبان آموزان به ابزاري براي يادگيري زبان در بازده زماني كوتاه، تلاش داشته ايم با بهره از پيشرفته ترين ابزار كه همان گفتگو و مكالمه متقابل است اين نياز را مرتفع سازيم، اگرچه در نگاه اول ممكن است اين شيوه بسيار ساده به نظر آيد ولي براساس تحقيقات و مراحلي يادگيري زبان كه به تفضيل برايتان آورده ايم مهم ترين اصل يادگيري هر زباني درگير بودن و چالش يرانگيز بودن آن است به همين لحاظ اين شيوه كارآمدترين شيوه حال حاضر است .

آنچه ما در آرموو برايتان آرزومنديم در چند عبارت خلاصه مي‌‌كنيم:

 • اميدواريم خودتون رو بهتر بشناسيد
 • جهانتون رو محدود نكنيد
 • درك متفاوتي از جهانتون داشته باشيد
 • يادگيري رو فتح كنيد
 • روحي ثانوي بسازيد
 • به قلب بومي زبان‌ها نفود كنيد
 • ايده هاتون رو كامل كنيد
 • افكارتون رو شكل بديد
 • بنايي به شهر زبان اضافه كنيد
 • در آخر تا جايي كه ممكنه از زبان لذت ببريد

همه‌ي اينها با يادگيري زبان ممكنه. پس با عشق به يادگيري زبانتون ادامه بديد و از فوايدش بهره‌مند بشيد.

راه هاي ارتباط با مشاور گفتگوي آنلاين زبان آرموو عبارت است از:

 

 

منبع: https://www.armoo.co/conversation/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۱:۴۸ توسط:صمن موضوع: