بيخودكي بيخودكي .

بيخودكي

كلاهبرداري حرف آخر ! آيا حقيقت دارد ؟

كلاهبرداري حرف آخر ، از شايعه تا واقعيت !

yy7x_a1.jpg

همه چيز در مورد كلاهبرداري حرف آخر ،‌ حرف آخر كلاهبردار است !  در طي چند سال اخير كه محبوبيت موسسه حرف آخر دو چندان شد حرف‌ها و شايعه‌اي مبني بر موسسه حرف آخر به گوش بعضي از خانواده‌ها و دانش‌ آموزان رسيده است كه از شما خواهشمنديم با خواندن كامل اين مقاله خود تصميم بگيريد كه آيا اين شايعه ها درست هست يا نه !

كلاهبرداري حرف آخر ! آيا حقيقت دارد ؟‌

موسسه حرف آخر سال ???? زير نظر بزرگترين دبير رياضي كشور استاد عبدالرضا منتظري پا عرصه آموزش نوين گذشته و در چند سال گذشته محبوبيت و نتايج درخشاني را به همراه داشته است همانطور كه در جريان هستيد موسسه حرف آخر در صدا و سيماي جمهوري اسلامي برنامه‌هاي متنوعي را براي شما دانش آموزان تهيه كرده و در راستاي عدالت آموزشي گوشه‌اي از زحمات و آموزش‌هاي دبيران خود را به صورت رايگان در اختيار دانش‌آموزان قرار مي‌دهد كه اين موضوع باعث شد تا ما موسسه حرف آخر در اخبار سراسري به عنوان بهترين برند آموزشي شناخته شده و مدارك بين المللي زيادي را دريافت نمايد.

حال بياييد بررسي كنيم كه چرا اين موسسه در سال‌هاي اخير پيشرفت زيادي داشته و باعث شده تا ديگر موسسات اين شايعات را در مورد موسسه حرف آخر بسازند و موسسه حرف آخر را كلاهبردار بدانند و كلاهبرداري حرف آخر را بر سر زبان ها بياندازند، انقلاب بزرگ موسسه حرف آخر در كنكور در زمينه استفاده از پويانمايي و انيميشن و الگوهاي تست زني به جاي تكنيك هاي تست زني مي باشد كه دانش آموز را از شر فرمول هاي زياد و يادگيري سخته مفاهيم نجات داده و دانش آموز را به هدف خود نزديك تر مي كند.

حفظ مطالب به روش حرف حرف آخر

بگذاريد مثالي برايتان بزنم شما قطعاً كتابي در زمينه هاي مختلف را مطالعه كرده ايد اما حال به ياد بياوريد كه چقدر از آن كتاب را به خاطر داريد؟ درسته! حجم زيادي از مطالب كتاب از خاطر شما فراموش شده است يا نه كتاب‌ها و رمان‌هاي بلند به نظر شما اگر به صورت فيلم در بيايند بيشتر لذت بخش هستند يا خواندن كتاب هاي وقت گير يا الان به اين فكر كنيد كه بعد از امتحان هاي مدرسه ديگر مطالب امتحان را فراموش مي كرديد اين به دليل حفظ كردن مطالب مي باشد.

الان اگر به شما شماره تلفني داده و بگويند كه آن را حفظ كنيد و 10 دقيقه بعد آن رابگوييد به راحتي اين كار را انجام ميدهيد اما اگر روز بعد دوباره از شما اين شماره را بخواهند ديگر اين شماره را به خاطر نداريد چون اين شماره وارد حافظه كوتاه مدت شما شده بود. بعد اما اگر شما دروس خود را به صورت شهودي سازي ياد بگيريد ديگر مطالب از ذهن شما خارج نخواهد شد مثل فيلمي كه درگذشت ديديد و الان جزئيات آن فيلم را هنوز به خاطر داريد نقطه قوت موسسه حرف آخر در همين زمينه مي باشد كه مطالبات شهودي سازي و مفهومي كردن دروس به شما آموزش داده مي شود

هنوز كلاهبرداري حرف آخر درست است ؟!

آيا با حرفهايي كه خوانديد هنوز اعتقاد داريد كه حرف آخر كلاهبردار است آيا تا به حال كسي پيدا شده از محتواي موسسه ايراد بگيرد يا بگويد فلان سوال كنكور با اين الگوها حل نمي‌شود خير تمامي سوالات كنكور با الگوهاي اساتيد موسسه قابل حل هستند و اگر دانش آموزي پيدا شود كه ادعا كند سوالي با الگوهاي قابل حل نخواهد بود از موسسه جايزه‌اي دريافت مي‌كند. حسن نيت موسسه آموزشي حرف آخر آنجا اثبات ميشود كه به هر عهدي كه با دانش آموز ببندد به آن پايبند خواهد بود. ما براي دانش آموزان برنامه اي تهيه كرديم تا طبق آن برنامه دروس خود را پيش ببرد و در كنار آن مشاورين مجربي را در اختيار دانش آموزان قرار داده تا سوالات مشاوره اي خود را از مشاوران بپرسند.

نتايج موسسه حرف آخر

اگر موسسه حرف آخر كلاهبردار مي‌دانيد و به كلاهبرداري حرف آخر معتقد هستيد به نتايج درخشاني موسسه نگاه كنيد اسامي رتبه برتر هاي موسسه را فقط در سال ?? برايتان مي گذارم تا بدانيد آيا موسسه مي تواند شما را برطرف كند يا نه

  • حسام مراد بيگي رتبه 2 كنكور رياضي
  • هانا و روژين ياري رتبه 12 و 18 كنكور تجربي
  • فردين شقاقي رتبه 9 كنكور انساني
  • جعفر قرايي رتبه 27 كنكور تجربي
  • مهراد زارع رتبه 31 كنكور تجربي
  • محمد رضا خوشرو رتبه 59 كنكور تجربي
  • سجاد عليزاده رتبه 87 كنكور تجربي و 13 زبان
  • سجاد نوري رتبه 71 كنكور تجربي
  • تورج جعفري رتبه 187 كنكور تجربي
  • فردين باربد رتبه 203 كنكور تجربي

وديگر دوستان رتبه برتر كه به دليل زياد بودن اسامي با عرض معذرت قادر به نام بردن اسمشان نيستيم

ديدي كه كلي دانش آموز از منابع موسسه استفاده كردند و نتايج درخشاني را در كنكورهاي سراسري به دست آوردند حال با كنار گذاشتن اين شايعات با دريافت پكيج هاي موسسه به همراه مشاورين مجرب به جنگ با كنكور رفته و نتايج خوبي را در كنكور به دست بياوريد و در دانشگاه‌هاي معتبر تهران در رشته هاي تجربي و رياضي به هدف خود رسيده و آينده خود را تضمين نماييد

حقيقت در مورد كلاهبرداري حرف آخر

در تمامي موسسات قيمت ها به صورت متفاوت مي باشد ولي در موسسه حرف آخر قيمت‌هاي مصوب باعث شده تا دانش‌آموزان به صورت يكسان ديده شوند و تمامي تخفيف ها به صورت يكسان به تمام دانش آموزان تعلق پيدا كند شما دانش آموزان با مراجعه به فروشگاه موسسه حرف آخر مي توانيد از قيمت ها مطلع شده و منابع موسسه را دريافت نماييد به شايعات ديگر موسسات عليه حرف آخر اعتنا نكرده و با توجه به نتايج و مدارك حرف آخر از منابع موسسه استفاده كرده و مثل ديگر دانش آموزان در كنكور نتايج درخشاني را به دست بياوريد.

به نقل از حرف آخر و بر گرفته از مقاله كلاهبرداري حرف آخر ، از شايعه تا واقعيت !

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۴:۰۷ توسط:صمن موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :