جذب ممبر تلگرام و اسپانسر پروكسي تلگرام با نوبشو ماركتينگ جذب ممبر تلگرام و اسپانسر پروكسي تلگرام با نوبشو ماركتينگ

بيخودكي

جذب ممبر تلگرام و اسپانسر پروكسي تلگرام با نوبشو ماركتينگ

جذب ممبر تلگرام و اسپانسر پروكسي تلگرام با نوبشو ماركتينگ

نوبشو ماركتينگ يكي از پلتفرم هاي معتبر ديجيتال ماركتينگ است كه در زمينه جذب ممبر تلگرام و اسپانسر پروكسي تلگرام فعاليت دارد .

فعاليت هاي نوبشو ماركتينگ محدود به موارد ذكر شده نمي باشد و در ديگر زمينه ها نظير موتور جستجوي كالا، توليد محتواي بهينه، طراحي سايت و سئو و غيره فعاليت هاي گسترده اي را دارد .

نوبشو ماركتينگ در زمينه ديجيتال ماركتينگ فعاليت هاي دقيق و گسترده اي را دارد. تبليغات تلگرامي گسترده همراه با راه اندازي اسپانسر پروكسي تلگرام از دسته خدماتي هستند كه نياز به كارشناسان خبره در اين زمينه دارند و خوشبختانه در زمان كوتاهي با ارائه خدمات با كيفيت با قيمت بسيار مناسب توانسته محبوبيت خوبي را در بازار كسب كند .

زماني كه به توسعه كسب و كار خود فكر ميكنيد و به دنبال روشهاي متفاوت تبليغات در دنياي ديجيتال يا همان به اصطلاح ديجيتال ماركتينگ هستيد، نوبشو در اين زمينه خدمات متفاوتي را ارائه مي دهد.

تبليغات در ديگر كانال هاي تلگرامي هميشه ايده موفق و خوبي بوده اما هزينه بالائي را مي طلبد. حال روشهاي نوبشو در اين زمينه خلاقانه و صد البته بسيار ارزان تر مي باشد .

اسپانسر پروكسي تلگرام يكي از روشهاي بسيار موفقي است كه مي تواند در زماني كوتاه ممبرهاي تلگرامي كاملاً واقعي را وارد كانال شما كند و اين نوع خدمات به طور محدود ارائه مي شوند اما خوشبختانه نوبشو ماركتينگ با بكارگيري متخصصان اين حوزه، تبليغات با اين روش را بصورت كاملاً حرفه اي و با كيفيت ارائه مي كند.

در روش اسپانسر پراكسي كانال تلگرامي كه قصد تبليغ را دارد، با فعال شدن پراكسي بروي تلگرام كاربران فعال شده و كانال تلگرامي به حالت چسبنده يا پين در آمده و به كاربران نمايش داده مي شود.

اما اجازه دهيد كمي بيشتر با پلتفرم نوبشو آشنا شويم، نوبشو محدود به خدمات ديجيتال ماركتينگ نيست .

در سالهاي اخير موتوي جستجوي كالا در كشور ما تبديل به يك وسيله اساسي در ميان كاربران شده است. خواه كاربراني كه فروشنده هستند و يا خريدار .

در ميان موتورهاي جستجوي كالا، نوبشو، در زماني كوتاه تبديل به وبسايت و برندي كاربرمحور شده است . مديران برند نوبشو معتقد هستند اصل كاربرپسند بودن و دنبال كردن نياز كاربران در پروسه مهندسي نوبشو، تاثير زيادي در محبوب شدن اين پلتفرم دارد. مهندس موسوي مدير اصلي پروژه معقتد است مهندسي يك محصول موفق چيزي بجز دنبال كردن صحيح و مهندسي دقيق فرآيندهاي مورد نياز كاربران نيست و يك محصول موفق صرفاً گسترده و يا پيچيده نيست و موفقيت نوبشو نيز در سادگي آن است.

افرادي كه با اين موتور جستجوي كالا كار كرده اند، اين موتور جستجو را بسيار كاربر محور و ساده مي دانند .

rvga_b10.png

سادگي بي حد و حصر نوبشو و توجه ويژه و مستقيم اين پلتفرم به نياز كاربران با نيل هدف رضايتمندي كاربر، اين پلتفرم را تبديل به موتور جستجوي كالاي بسيار موفق نموده است .

نوبشو ويژگي هائي دارد كه پلتفرم هاي قبلي كمتر به آن توجه كرده اند و به همين دليل است كه اين موتور جستجو تبديل به يك پلتفرم بسيار موفق شده است. مواردي از جمله محتواهاي گوناگون در جهت راهنمائي كاربر براي خريد بهتر و بهينه تر و همچنين ارائه خدماتي نظير خدمات ديجيتال ماركتينگ و افزايش فروش بهينه تر و همچنين طراحي وبسايت و سئو براي فروشندگان .

در كنار ارائه خدمات جستجوي كالا بصورت حرفه اي توسط نوبشو، خدماتي نظير ژورنال اطلاعاتي نوبشو و خدمات ديجيتال ماركتينگ و طراحي سايت توسط نوبشو نيز براي كاربران در نظر گرفته شده است .

در ژورنال نوبشو، اطلاعات خاص و بروزي در اختيار كاربران قرار خواهد گرفت در مورد موضوعات مختلف و دغدغه هاي گوناگون . ژورنال نوبشو با هدف انتخاب صحيح تر كالا و ارائه اطلاعات دقيق، بدون مسيردهي خاص به اطلاعات براي كاربران تهيه شده است . بيش از 900 مقاله با موضوعات گوناگون و بصورت دقيق ، نظير لوازم جانبي ، لوازم كوه نوردي، راهنمائي در خصوص خريد پوشاك، خريد موبايل و لوازم ديجيتال، خريد لوازم آرايشي و غيره در ژورنال نوبشو دقيق ترين اطلاعات را بصورت كاملاً رايگان در اختيار كاربران نوبشو قرار مي دهد .

نوبشو بصورت مشخص ساده است و همه چيز را ساده كرده . نه بخاطر اينكه سادگي كار با نوبشو لذت بخش است. تنها به اين دليل كه سادگي كار با نوبشو نشئت گرفته از احترام اين پلتفرم براي كاربران آن است . سياست حفظ و ذخيره زمان كاربران در نوبشو با طراحي ساده و سادگي كار با اين پلتفرم آميخته شده است و كاربر در قياس با ديگر موتورهاي جستجوي كالا زمان بسيار كمتري را صرف خود يادگيري پلتفرم مي نمايد. فيلمهاي آموزشي كوتاه و ذات ساده ي پلتفرم زمان كاربران را ذخيره مي نمايد .

تشخيص اجناس اوريجينال از فيك و معرفي انواع برندهاي خارجي و ايراني و مزايا و معايب هريك و ويژگي هاي هر محصول از جمله مواردي است كه در ژورنال نوبشو مورد بررسي قرار مي گيرد .

به منظور ارتقاي كسب و كار خود نيز مي توانيد از خدمات نوبشو ماركتينگ استفاده نمائيد، جائي كه دغدغه هاي ديجيتال ماركتينگ  و توسعه كسب در كانون توجه قرار گرفته است .

مواردي نظير سفارش توليد محتوا و يا سفارش طراحي سايت را مي توانيد در قسمت نوبشو ماركتينگ بيابيد .

 

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>
+ نوشته شده: 1399/8/2  ساعت: ۱۹ توسط:bikhodaki :